20.02.2011 | autor: Administrator

Wasz jeden procent, to dla nas wielka szansa. Prosimy Państwa o wsparcie naszego wyjątkowego projektu: Spółdzielni Wielobranżowej „Szansa”.

Jest nas trzydzieścioro. Mamy wspólne marzenie: zacząć normalnie żyć, zacząć normalnie pracować. Nie chcemy jałmużny od Państwa. Nie chcemy być społeczną „kulą u nogi”. Próbowaliśmy przekonać firmy, że mimo wieku, jeszcze mogą mieć z nas pożytek. Ale, co zrozumiałe, wybierają młodszych, lepiej wykształconych. Smutne, ale to rozumiemy. Nie chcemy narzekać.

Kiedy dowiedzieliśmy się, że tacy jak my mogą zakładać własne miejsce pracy, nie namyślaliśmy się długo. Naszą spółdzielnię socjalną nazwaliśmy „Szansa”. Bo dla nas to jest szansa na normalne życie. Czy chcemy zbyt wiele?

Mamy wszystko: teren, budynek do remontu, plan architektoniczny. Przede wszystkim mamy ogromną ochotę wziąć sprawy w swoje ręce. Państwa jeden procent pomoże nam zrealizować nasze marzenie. Udało nam się już nawiązać współpracę z wieloma znakomitymi firmami: Indesit Company Polska, Dalkia Polska, Polską Grupą Energetyczną, Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną, Bankiem PKO BP, firmą BSP. Zgodziły się wesprzeć nasz projekt na różne sposoby.

Do realizacji naszego marzenia potrzeba tak niewiele: pieniędzy na rozpoczęcie prac remontowych.

Prosimy: daj nam Szansę. Twój jeden procent, to nasze zrealizowane marzenie.

Pracujemy pod auspicjami Międzynarodowej Fundacji Kobiet. Wystarczy, że wypełniając w odpowiedniej rubryce wpiszesz numr KRS tej fundacji:

KRS 0000085484

Dziękujemy!