23.07.2017 | autor: Administrator

Są już z nami:

Ramonna – Firma Ramonna została założona w roku 1976 roku i zajmuje się  produkcją i sprzedaż wysokiej klasy odzieży zawodowej dla:szpitali,aptek,salonów kosmetycznych,hotelarstwa i gastronomii,zakładów przemysłowych i innych instytucji,Priorytetem firmy jest zadowolenie i perfekcyjny wizerunek  klientów w pracy.  Dlatego też dokładają wszelkich starań aby ich firmowe ubrania wykonane były z najwyższej jakości materiałów, proste ale nie pozbawione elegancji.
(Firma przekazała  odzież zawodową niezbędną do pracy w gastronomii).

 

„Cajdex”  PPHU Krystyna Jan Jacek Cajdler-93-331 Łódź ul.Kurczaki 131. Firma od 1990 roku zajmuje się pozyskiwaniem naturalnych surowców runa leśnego i owoców ogrodowych oraz ich przetwarzaniem. Posiadają sieć skupów w lasach polskich. Dysponują własną bazą przetwórczo-magazynową i transportową. Głównym asortymentem są grzyby suszone, grzyby mrożone i owoce mrożone (mrożonki).

 

logo

   Firma Ozdoba i Syn S.C., Łódź, ul. H.Safrina 38. Firma działa na rynku usług budowlanych ponad 20 lat. Specjalizuje się w posadzkach przemysłowych: żywicznych i betonowych, jak również w pracach ogólnobudowlanych tj. roboty ziemne, prace żelbetowe oraz pracach remontowych i wykończeniowych . Firma Ozdoba i Syn S.C. założyła w Łódzkiej Szansie podłogę w podpiwniczeniu.

 

Ryszard Nowicki PHU „NOWEL”,Łódź , ul. Czahary 69A. Firma wykonuje instalacje elektryczne. Firma „Nowel” założyła instalację elektryczną w podpiwniczeniu  budynku „Łódzkiej Szansy”.

Wydział Zarządzania Uniwersytet Łódzki Łódź, ul. Matejki 22/26. Wydział Zarządzania jest jednym z największych wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Został powołany do życia z dniem 1 września 1994 roku. Powstał na bazie sześciu jednostek organizacyjnych, wyodrębnionych ze struktur Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ, których działalność naukowo-badawcza i edukacyjna koncentrowała się na szeroko pojętej problematyce zarządzania. Studia na Wydziale Zarządzania pomagają w nabyciu kwalifikacji menedżerskich, kształtują umiejętności przydatne do podjęcia oraz samodzielnego prowadzenia działalności gospodarczej i dają liczne możliwości rozwoju.

(Wkład finansowy wniesiony przez Wydział Zarządzania UŁ na rzecz spółdzielni socjalnej)

 

ALDA S. C. Pabianice, ul. Pasterska 46. Firma powstała w 1995 roku, specjalizuje się w robotach budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych.

(Remont generalny podpiwniczenia budynku spółdzielni)

 

Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego WRAS Sp. z o.o. Łódź, ul. Kopcińskiego 37. Firma oferująca szeroki zakres usług budowlanych, wykonanie pod klucz.

(Prace budowlane w piwnicy spółdzielni socjalnej „Szansa”)

 

Manufaktura Metalu Justynów, ul. Kolejowa 1. Manufaktura metalu jest firmą oferującą szerokie usługi w zakresie wykonawstwa, projektu, montażu metalowych wyrobów aranżacji przestrzeni wewnątrz i na zewnątrz budynków : schody- konstrukcje, balustrady – stalowe-nierdzewne, bramy –ogrodzenia, akcesoria meblowe, dekoracje do wnętrz, itp. Firma specjalizuje się w konstrukcjach lekkich – głównie wykonawstwo schodów, balustrad.

(Wykonawstwo balustrad wewnątrz budynku)

 

PHU PIO- MA Stara Gadka, ul. Czartoryskiego 3. Firma powstała w 2007 roku wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku na zintegrowane systemy przeciwpożarowe. Firma specjalizuje się w branży zabezpieczeń biernych i czynnych w ramach projektowania, wykonawstwa oraz konserwacji. Jako dostawca rozwiązań związanych z bezpieczeństwem pożarowym firma dostarcza swoim Klientom optymalne i dostosowane do ich oczekiwań produkty.

(Prace instalacyjne przy klapie oddymowej)

 

Sun- Grand Łódź, ul. Wróblewskiego 92. Firma Sun-Grand oferuje swoim klientom m.in. odkurzacze centralne, zestawy sprzątające, gniazda ssące, szufelki automatyczne, szczotki, węże ssące.

(Wykonawstwo szyldu na budynku spółdzielni socjalnej)

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 15 im. dr Stefana Kopcińskiego Łódź, ul. Kopcińskiego 5/ 11. Szkoła powstała w 1945 roku i kształci uczniów w następujących specjalnościach: budownictwo, ochrona środowiska, technologia drewna, energetyka odnawialna oraz roboty wykończeniowe.

(Wykonawstwo murku przed budynkiem „Szansy”)

 

SANIT- POL Łódź, ul. Kościuszki 132. Pogotowie kanalizacyjne Sanit-Pol powstało w 1991 roku. Miernikiem oceny działalności firmy jest zadowolenie klientów. Dlatego też czyszczenie kanalizacji, usługi hydrauliczne oraz hydraulika jest zawsze najwyższej jakości. Usługi hydrauliczne wykonywane są zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami Prawa Budowlanego oraz wymaganiami klientów, którym firma służy fachowym doradztwem dysponując wykwalifikowanym personelem, posiadającym specjalistyczne uprawnienia i świadectwa.

(Pomoc w udrożnieniu rynny, w którą wrastało drzewo)

 

Gartenland Zgierz, ul. Daleka 1-3. Firma Gartenland Polska Sp. z o.o. powstała w 1998 r. Działa pod patronatem firmy Gartenland Aschersleben, która na terenie Niemiec jest firmą cenioną z wieloletnią tradycją w branży ogrodniczej. Firma zajmuje się przede wszystkim produkcją i dystrybucją najwyższej jakości nasion, krzewów ozdobnych, krzewów owocowych, pnączy oraz roślin witalnych.

(Firma przekazała darowiznę w postaci czujek niezbędnych do ochrony budynku spółdzielni.)

 

Szron Łódź ul. Kasprzaka 6. Firma Szron istnieje od 1997 roku. Wyposaża placówki gastronomiczne i sklepy w profesjonalne urządzenia gastronomiczne, chłodnicze i mroźnicze. Odbiorcami urządzeń oferowanych przez firmę Szron są bary, restauracje, kawiarnie, pizzerie, stołówki, sklepy mięsne i spożywcze oraz różnego typu punkty gastronomiczne. Od początku swej działalności firma Szron kładzie duży nacisk na stałe podnoszenie poziomu konkurencyjności swoich produktów.

(Sprzedaż rabatowa urządzeń gastronomicznych.)

 

Sanitec Koło Sp. z o.o. Koło, ul. Toruńska 154.. Firma Sanitec KOŁO oferuje swoim klientom produkty wyposażenia łazienek marki KOŁO, a także jest dystrybutorem wyrobów KERAMAG. Niemieckie firmy należące do Grupy Sanitec, podobnie jak KOŁO oferują wyroby charakteryzujące się wysoką jakością wykonania i dopracowanym designem. Firma oferuje swoim klientom m.in.: umywalki, postumenty, wc, bidety, pisuary, wanny, kabiny, brodziki oraz meble łazienkowe.

(Firma przekazała spółdzielni socjalnej ceramikę sanitarną.)

 

Organika Łódź, ul. Ciasna 21.. Firma Organika działa na łódzkim rynku już od 1903 roku. Obecnie jest to największa grupa kapitałowa w branży chemii motoryzacyjnej w Polsce. Przedsiębiorstwo posiada bogatą ofertę produktów, jest producentem chemii motoryzacyjnej, gospodarczej i przemysłowej. Wysoka jakość wyrobów Organiki jest osiągana dzięki zastosowaniu najlepszych surowców i została potwierdzona licznymi certyfikatami i aprobatami.

(Firma systematycznie przekazuje „Szansie” produkty chemii gospodarczej Criss, takie jak: płyny do szyb, naczyń, mebli, podłóg, kuchni i łazienki).

 

Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. Łódź, Al. Kościuszki 57. Grupa kapitałowa Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA (Grupa PZU) to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, a także Europie Środkowo-Wschodniej. Tradycje PZU sięgają 1803 roku, kiedy powstało pierwsze na ziemiach polskich towarzystwo ubezpieczeniowe. Grupa PZU oferuje swym klientom najszerszą gamę produktów na polskim rynku ubezpieczeniowym. W ramach podstawowej działalności ubezpieczeniowej, obejmującej ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia na życie oraz pozostałe ubezpieczenia osobowe, klienci Grupy PZU mają do wyboru blisko 200 rodzajów ubezpieczeń.

(Wkład finansowy wniesiony przez zakład pozwolił na sfinansowanie m.in. okien i drzwi firmy Petecki oraz innych prac niezbędnych dla funkcjonowania spółdzielni socjalnej.)

 

Rossmann Łódź, ul. Św. Teresy 109 Rossmann to jedna z największych sieci drogeryjnych w Europie, funkcjonująca w Niemczech, Polsce, Czechach, Albanii, Turcji i na Węgrzech założona w 1972 roku. Pierwsza drogeria w Polsce powstała w 1993 roku w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej. Asortyment Rossmanna to obecnie 14 000 artykułów zarówno znanych i renomowanych firm zagranicznych, jak i polskich oraz bogata oferta produktów marek własnych dostępnych wyłącznie w drogeriach Rossmann. Oprócz towarów typowo drogeryjnych Rossmann sprzedaje także napoje, słodycze, herbaty, leki OTC i suplementy diety.

(Firma położyła glazurę w siedzibie spółdzielni socjalnej „Szansa”.)

 

OBP Politechniki Łódzkiej ICHEM Sp. z o.o. Łódź, ul. Dostawcza 12 Producent  kontraktowy Ichem Sp. z o.o. jest polską firmą produkcyjną, która swoje działania skupia wokół produkcji suplementów diety i kosmetyków. Kompleksowa obsługa zlecenia obejmuje cały proces począwszy od koncepcji produktu, przygotowania receptury, aż do wyprodukowania gotowego produktu. Ichem jest partnerem światowego lidera producentów suplementów diety, konsekwentnie rozwija możliwości produkcyjne, a maszyny, na których pracuje są innowacyjne na skalę kraju.

(Wkład finansowy wniesiony przez firmę na rzecz spółdzielni.)

 

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Łódź, ul. Wierzbowa 52 Zakład Wodociągów i Kanalizacji jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, w której 100 procent udziałów posiada gmina Łódź. ZWiK produkuje rocznie około 47 milionów metrów sześciennych wody i zaopatruje w nią Łódź i Tomaszów Mazowiecki oraz częściowo Rzgów. Historia firmy sięga 1925 roku – wtedy w Łodzi  po latach oczekiwań rozpoczęto budowę miejskiej kanalizacji. ZWiK oferuje takie usługi jak: inspekcja i naprawa kanałów, usługi wodno-kanalizacyjne, badanie wody i ścieków, legalizacja i naprawa wodomierzy, diagnostyka i inspekcja studni głębinowych.

(Zakład przekazał dotację na szkolenie członków spółdzielni.)

 

Dekoral Łódź, ul. T. Kościuszki 103/105 Historia marki Dekoral rozpoczęła się na początku lat 90-tych, w siedzibie Polifarbu Wrocław S.A. Powstała wówczas lakierobejca do drewna. Z połączenia dwóch słów DEKOracja + RAL (wówczas jedyna na rynku karta kolorów) powstała nazwa dla nowego produktu, która do dnia dzisiejszego jest najbardziej rozpoznawalną nazwą marki farb w Polsce. Firma Dekoral oferuje swoim klientom m.in.: emulsje do wnętrz, emalie, grunty i podkłady.

(Darowizna dla spółdzielni socjalnej „Szansa” w postaci farb do wnętrz.)

 

Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne Polfa Pabianice, ul. Piłsudskiego 5 Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne Polfa powstały w 1889 roku. A od 2010 roku stały się częścią Grupy Adamed, która posiada formuły leków dla takich grup terapeutycznych, jak kardiologia, psychiatria, pulmonologia czy ginekologia oraz prowadzącej badania nad innowacyjnymi terapiami chorób cywilizacyjnych. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją leków korzystając z najnowocześniejszych technologii i zaplecza badawczego.

(Firma przekazała dotacje finansową na rzecz spółdzielni socjalnej.)

 

Medana Pharma S.A. Sieradz, ul. Władysława Łokietka 10 Medana Pharma S.A. jest liderem w dziedzinie produkcji leków pediatrycznych i preparatów witaminowych w nowoczesnych postaciach. W portfolio firmy, liczącym blisko 60 produktów, znajdują się również leki dermatologiczne oraz stosowane w chorobach narządu ruchu, a także suplementy diety.

(Dotacja finansowa przekazana na rzecz „Szansy”.)

 

Zakłady Mięsne PAMSO S.A. Pabianice, ul. Żwirki i Wigury 19 Spółka Akcyjna PAMSO rozpoczęła działalność w 1992 roku. Obecnie PAMSO S.A. jest firmą zatrudniającą 600 osób i produkującą 150 asortymentów mięsno-wędliniarskich (m.in. kiełbasy suche, cienkie, grube, wędzonki, wędliny podrobowe). Wyroby firmy oparte są na staropolskich recepturach. Zakłady Mięsne PAMSO są od lat liderem na rynku łódzkim, jeśli chodzi o sprzedaż wyrobów oraz znajomość marki, co potwierdzają coroczne badania marketingowe.

(Firma udzieliła rabat na sprzedaż artykułów spożywczych.)

 

KANDY PRZEDSIĘBIORSTWO
ROLNO- PRZEMYSLOWO- HANDLOWE

Przedsiębiorstwo Rolno- Przemysłowo- Handlowe Kandy Piotrków Trybunalski, ul. Fabryczna 1/3. PRPH KANDY to nowoczesny polski zakład owoców i warzyw oferujący półprodukty dla przemysłu spożywczego. Przedsiębiorstwo działa od 1985 roku. Asortyment firmy obejmuje produkty na bazie owoców i cukru oraz niezbędnych dodatków. Dwa główne rodzaje produktów to przetwory owocowe oraz owoce kandyzowane.

(Wkład finansowy na rzecz „Szansy”.)

 

Zakład Instalacji Sanitarnych Centralnego Ogrzewania i Gazowych Tadeusz Jassa Łódź, ul. Morgowa 26. Zakład Instalacji Sanitarnych, C.O. i Gaz. Tadeusz Jassa prowadzi działalność usługową w zakresie wykonawstwa robót instalacyjnych: gazowych, wodno-kanalizacyjnych, wentylacyjnych i grzewczych, ogólnobudowlanych i elektrycznych.

(Zakład wykonał kompleksową instalację wodno- kanalizacyjną od piwnicy po dach budynku spółdzielni oraz montaż urządzeń sanitarnych.)

 

Eljan. PPHU Łódź, ul. Babickiego 12. Eljan. PPHU to przedsiębiorstwo zajmujące się instalacją, montażem i sprzedażą urządzeń z kategorii: gazownictwo, energetyka oraz gospodarka wodna.

(Firma zamontowała instalację elektryczną w budynku „Szansy”.)

 

IKEA Łódź, ul. Pabianicka. Ikea jest firmą oferującą szeroki asortyment produktów wyposażenia wnętrz, pięknie zaprojektowanych, funkcjonalnych i dostępnych w niskich cenach, by jak najwięcej ludzi mogło sobie na nie pozwolić. Niskie ceny to podstawa w podejściu IKEA, począwszy od rozwoju produktu i zakupów, do sposobu sprzedaży w sklepach na całym świecie.

(Firma przekazała stoły i krzesła dla spółdzielni socjalnej „Szansa”.)

 

Delia Cosmetics Rzgów, ul. Leśna 5. Delia Cosmetics to rodzinna firma kosmetyczna zajmująca się produkcją oraz sprzedażą wysokiej klasy kosmetyków. Kosmetyki tej firmy mają ugruntowaną pozycję na rynkach zagranicznych w 34 krajach na całym świecie.

(Sponsoring ocieplenia budynku oraz prace związane z montażem drzwi wewnętrznych w siedzibie „Szansy”.)

 

Magma Hurtownie Elektrotechniczne Łódź, ul. Zbąszyńska 13. Magma Hurtownie Elektrotechniczne jest siecią hurtowni elektrotechnicznych oferujących usługi z zakresu opraw oświetleniowych, systemów prowadzenia kabli, osprzętu elektroinstalacyjnego oraz narzędzi.

(Rabatowa sprzedaż elementów elektrycznych.)

 

Nordea Bank Łódź, ul. Rzgowska 34/36. Nordea Bank należy do największej skandynawskiej grupy finansowej Nordea. Jest to nowoczesny bank oferujący usługi bankowe przez Internet i telefon, sms-y oraz sieć oddziałów zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm.

(Wkład finansowy przekazany na rzecz spółdzielni socjalnej „Szansa”.)

 

Castorama Łódź, Al. Wł. Sikorskiego. Castorama to największa w Polsce sieć sklepów DIY (ang. „do it yourself”, w branży handlu detalicznego określenie sklepów z artykułami do majsterkowania, budowy, remontu, urządzania domu, pielęgnowania ogrodu). Castorama prowadzi politykę sprzedaży w jednym miejscu wszystkiego, co potrzebne dla domu, jego budowy i ogrodu.

(Firma przekazała materiały budowlane niezbędne do remontu budynku.)

 

Leroy Merlin Łódź, ul. Karskiego 5. Leroy Merlin jest drugim w Europie a czwartym na świecie dystrybutorem w branży budowlanej. Oferującym klientom produkty budowlane oraz dekoracyjne dla domu i ogrodu. Sieć marketów Leroy Merlin jest laureatem wielu nagród. Zarówno w badaniach wśród klientów dotyczących satysfakcji z zakupów czy popularności marki, jak i w programach oceniających standardy działania jako pracodawcy czy przedsiębiorstwa odpowiedzialnego społecznie – Leroy Merlin wypada bardzo dobrze.

(Darowizna w postaci materiałów budowlanych.)

 

H. Skrzydlewska Łódź, ul. Dziewiarska 14. H. Skrzydlewska jest firmą rodzinną z bogatymi tradycjami i należy do najbardziej znanych na łódzkim rynku. Działalność przedsiębiorstwa skupia się na dwóch obszarach. Od początku istnienia firma zajmuje się branżą kwiatową, a od 1992 roku wykonuje także usługi pogrzebowe.

(Firma przekazała kwiaty na „Kiermasz kwiatowy” organizowany przez spółdzielnię.)

 

Ceramika Paradyż Tomaszów Mazowiecki, ul. Milenijna 27/35. Ceramika Paradyż jest wiodącym producentem wyrobów ceramicznych w Polsce. Jako pierwszy producent w Polsce i jeden z nielicznych na świecie posiada innowacyjna technologię zdobienia płytek przy wykorzystaniu druku cyfrowego, pozwalającej na osiągnięcie niezwykle precyzyjnych efektów wzorniczych.

(Firma przekazała „Szansie” darowiznę w postaci płytek ściennych i podłogowych.)

 

Firma Petecki Łódź, ul. Rudzka 11/13. Firma Petecki założona w 1995 r. przez małżeństwo Edytę i Ignacego Peteckiego, jest czołowym producentem stolarki otworowej w Polsce i Europie. Firma zajmuje się produkcją i montażem okien oraz drzwi z PCV i aluminium.

(Rabatowa sprzedaż oraz montaż drzwi i okien.)

 

Remondis Łódź, ul. Zbąszyńska 6. Firma Remondis jest prywatnym przedsiębiorstwem działającym w gospodarce recyklingowej. Usługi oferowane przez przedsiębiorstwa grupy REMONDIS obejmują bardzo szeroki wachlarz zadań, z których główne to: gospodarka wszelkiego rodzaju odpadami i recykling oraz utrzymanie porządku i czystości. Ponadto wyspecjalizowane spółki- córki świadczą usługi w takich obszarach biznesowych, jak: elektrorecykling, gospodarka wodno-ściekowa, czy zarządzanie strumieniami surowców.

(Firma zaoferowała pomoc w wywożeniu gruzu oraz sprawuje dwuletnią pieczę nad nieczystościami w spółdzielni socjalnej.)

 

Dom Maklerski TRANSARR Sp. z o.o. Łódź, ul. Struga 16. Dom Maklerski TRANSARR jest jednym z największych biur maklerskich działających na parkiecie WGT i założycielem Warszawksiej Giełdy Towarowej. Na zlecenie klientów uczestniczy w aukcjach organizowanych przez WGT i świadczy usługi maklerskie.

(Firma wniosła wkład finansowy na rzecz „Szansy”.)

 

Makarski Okna i Drzwi Łódź, ul. Broniewskiego 10. Makarski Okna i Drzwi jest firmą działającą na rynku od 1998 roku. Zajmuje się kompleksową obsługą klientów indywidualnych i instytucjonalnych w zakresie: wymiany stolarki okiennej, wymiany stolarki drzwiowej, budowlanych prac wykończeniowych.

(Darowizna w postaci okien dla spółdzielni.)

 

F.H. CASTOR Łódź, Al. Kościuszki 132. F.H. CASTOR jest przedsiębiorstwem budowlanym specjalizującym się w pokryciach dachowych z ukierunkowaniem na dachy płaskie. Oferującym nowoczesne jak i tradycyjne materiały do pokrycia dachu oraz niezbędne akcesoria do jego wykończenia.

(Firma wykonała prace dekarskie w siedzibie spółdzielni.)

 

ICOPAL S.A. Zduńska Wola, ul. Łaska 169/ 197. ICOPAL S.A. jest od ponad 30 lat wiodącym producentem systemów hydroizolacyjnych i termoizolacyjnych w Polsce. Konsekwentny rozwój oraz dbałość o jakość produktów zapewniły spółce pozycję jednego z największych i najnowocześniejszych zakładów produkujących materiały bitumiczne w Europie Centralnej.

(Rabatowa sprzedaż pokrycia dachowego.)

 

Hurtownia elektrotechniczna Orten Sp. z o.o. Łódź, ul. Wysoka 9. To największa hurtownia w regionie łódzkim oferująca produkty  i usługi niezbędne do wykonania instalacji elektrycznych. Działa na polskim rynku od 1990 roku. Wraz z rozwojem gospodarki firma pozyskiwała nowych Klientów  i wprowadzała nowe  grupy produktów. Z czasem wprowadziła system zarządzania jakością  ISO 9001:2000 i sprzedaż za pomocą strony internetowej.

(Darowizna w postaci osprzętu elektrycznego dla „Szansy”.)

 

Grupa BIMs Plus Łódź, ul. Papiernicza 7. Grupa BIMs Plus jest siecią samoobsługowych hurtowni obsługujących branżę: instalacyjną, sanitarną, grzewczą, klimatyzacyjną i wentylacyjną oraz sieci zewnętrznych. Samoobsługowe hurtownie skracają proces obsługi do niezbędnego minimum oraz pozwalają na bezpośrednie zapoznanie się z produktem.

(Rabatowa sprzedaż artykułów sanitarnych.)

 

TMS Zdrowie Sp. z o.o. Warszawa, ul. Wiertnicza 84. TMS Sp. z o. o. to wyłączny przedstawiciel Toshiba Medical Systems na rynek polski. Firma prowadzi sprzedaż i serwis: tomografów komputerowych, ultrasonografów, angiografów, aparatów do rezonansu magnetycznego oraz aparatów rtg.

(Firma wniosła wkład finansowy pozwalający na zakup urządzeń niezbędnych do funkcjonowania spółdzielni.)

 

Thermix Service Łódź, ul. Przybyszewskiego 234. Thermix Service jest pionierem w dziedzinie klimatyzacji, jako pierwszy w Europie zaprojektował i uruchomił sterowany centralnie system VRF firmy Toshiba. Ponadto do jego osiągnięć w dziedzinie klimatyzacji należy także największy system typu VRF w Polsce zamontowany w biurowcu Red Tower w Łodzi.

(Montaż urządzeń klimatyzacyjno- wentylacyjnych w siedzibie „Szansy”.)

 

Dalkia Łódź, ul. Andrzejewskiej 5. Dalkia Łódź jest kontynuatorem 100 letniej tradycji łódzkiej energetyki. Dzięki doświadczeniu, stosowanym technologiom, wytwarzaniu ciepła i energii elektrycznej w optymalnej formie produkcji skojarzonej zintegrowanej z dystrybucją ciepła jest liderem lokalnego rynku. Dalkia Łódź zapewnia wysoką jakość świadczonych usług i konkurencyjną cenę oferowanego produktu, działa na rzecz ochrony środowiska naturalnego i realizuje idee zrównoważonego rozwoju.

(Darowizna przekazana spółdzielni w postaci wymiennika ciepła.)

 

Polska Grupa Energetyczna Łódź, al. Kościuszki 103/105. Sprzedażą energii elektrycznej zajmuje się należący do Polskiej Grupy Energetycznej PGE Obrót S.A. Oddział I w Łodzi – jeden z najbardziej konkurencyjnych i niezawodnych na polskim rynku sprzedawców prądu. Najpewniejszym dostawcą jest wyodrębniona z PGE Łódzkiego Zakładu Energetycznego S.A. spółka Operatora Sieci Dystrybucyjnej (OSD) – PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź-Miasto.

(Darowizna na dostarczanie energii elektrycznej do budynku „Szansy”.)

 

PKO Bank Polski oddział w Łodzi ul. Piotrkowska 173. PKO należy do największych i najstarszych polskich banków. Prestiż marki budowany był przez wiele dziesięcioleci, a z usług Banku skorzystało już i korzysta kilka pokoleń Polaków. Długa tradycja i zaufanie klientów zobowiązują. Dlatego PKO Bank Polski chce być postrzegany jako instytucja:

  • bezpieczna, silna i konkurencyjna na rynku,
  • nowoczesna i innowacyjna, przyjazna dla klientów i sprawnie zarządzana,
  • wrażliwa na materialne oraz duchowe potrzeby społeczeństwa, dbająca o rozwój jego świadomości kulturowej.

Oferta produktów i usług Banku jest stale dostosowywana do zmieniających się uwarunkowań rynku oraz rosnących wymagań klientów. Chociaż konkurencja na rynku bankowym w Polsce jest bardzo silna, Bank od lat pozostaje liderem – zarówno pod względem osiągnięć na polu działalności biznesowej, jak i wyników finansowych. Pozycję tę umacnia największa sieć sprzedaży.

(Wkład finansowy na rzecz spółdzielni socjalnej „ Szansa”.)

 

Indesit Company Polska ul. Dąbrowskiego 216. Czołowy światowy producent sprzętu AGD, który ulokował w Polsce kilka swoich fabryk. Siedziba główna polskiego oddziału mieści się w Łodzi. Firma od lat kieruje się polityką społecznej odpowiedzialności biznesu, wspiera potrzebujących –  m.in. ofiary powodzi, a także naszą spółdzielnię.

(Firma wyposażyła „Szansę” w sprzęt AGD niezbędny do rozpoczęcia działalności gastronomicznej.)

 

BSP ul.Pabianicka 94/96. To łódzki Salon Autoryzowanego Dealera marek Opel i Chevrolet. Zajmuje się sprzedażą nowych i używanych samochodów.

(Firma sprawuje pieczę merytoryczną nad „Szansą” oraz realizuje prywatny sponsoring.)

 

„ZIMNY” Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi ul. Rzgowska 142/146 istnieje na rynku producentów okien, drzwi, fasad, ogrodów zimowych i konstrukcji aluminiowych od 17 lat. Podstawą działania firmy jest wdrożony system kontroli jakości ISO 9001: 2000, dzięki któremu spełnia najwyższe wymagania stawiane przez Unię Europejską.

(Darowizna dla spółdzielni socjalnej w postaci części okien.)

 

Firma PPHU inż. Grzegorz Mielczarek posiada siedzibę w Zduńskiej Woli ul. Łaskiej 99. Zakład intensywnie rozwija się w produkcji i projektowaniu okien, elementów fasadowych i ogrodów zimowych w systemach SCHÜCO INTERNATIONAL. Jest to system niemiecki istniejący już od ok. 50-ciu lat na rynku europejskim i uchodzi za jeden z najmocniejszych systemów w Europie i najbardziej dopracowany od strony konstrukcyjnej.

(Firma sponsorowała założenie okien w budynku spółdzielni.)

 

Koncesjonowane Biuro Ochrony Mienia i Osób Servo S.J. Kur i Wspólnicy ul. Piotrkowska 148/150. Jest firmą z całkowitym polskim kapitałem, jedną z wiodących agencji ochrony na rynku krajowym. Dba o bezpieczeństwo klientów od 1991 r. W czasie 20-sto letniej działalności zdobyła niezbędną wiedzę oraz doświadczenie pozwalające zapewnić optymalną ochronę dostosowaną indywidualnie do każdego Klienta.

Servo zaufały takie firmy i instytucje jak Bankomat 24/EURONET Sp. z o.o., BRE BANK S.A. GILLETTE POLAND, Procter&Gamble.

(Firma ufundowała system zabezpieczeń w budynku „Szansy”.)

 

PB CONSTRUCTION Przemysław Brzeski Małachów 52/ 2. PB CONSTRUCTION to firma zajmująca się działalnością deweloperską, usługami budowlanymi i pracami wykończeniowymi wnętrz. Głównym celem firmy jest zapewnienie klientom najwyższej jakości wykonywanych prac.

(Kompleksowa pomoc przy pracach wyburzeniowo- budowlanych.)

 

Oficyna drukarska Paweł Winiarski Pabianice, ul. św. Rocha 2a. Oficyna Drukarska jest firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku poligraficznym. Zajmuje się drukiem offsetowym, cyfrowym oraz wielkoformatowym. Do portfolio produktów firmy zalicza się:
opakowania dla firm z sektora farmaceutycznego, chemicznego oraz tekstylnego, etykiety dla sektora odzieżowego, kartonowe opakowania zbiorcze, kalendarze, katalogi, wizytówki, ulotki, wszywki, plakaty, banery reklamowe. Firma świadczy również wysokiej jakości prace introligatorskie takie jak: oprawa książek, bindowanie oraz zszywanie.

(Rabatowy druk materiałów reklamowych mających na celu promowanie „Szansy”.)

 

 

BUDVAR Centrum Marek Trzciński Zduńska Wola, ul. Przemysłowa 36.BUDVAR Centrum jest spółką notowaną na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Jej historia sięga 1991 roku. Swoją siecią sprzedaży obejmuje dziesiątki biur na terenie Polski, Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Belgii, Włoch, Czech, Słowacji, Węgier oraz Francji. Firma oferuje m. in. energooszczędne okna plastikowe i drewniane, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, rolety, parapety, bramy garażowe, szyby specjalne i wyroby aluminiowe. Z okien Budvaru zadowolonych jest już ponad milion Klientów. Najwyższa jakość produktów jest standardem.

(Wkład finansowy przekazany przez firmę na rzecz spółdzielni.)

 

DISAT Technologies Karol Rimler Łódź, ul. Wólczańska 197 lok. 7.Firma DISAT Technologies jest firmą prężnie działającą na łódzkim rynku. Przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą, instalacją oraz serwisem: alarmów, komputerów, TV- SAT i monitoringu.

(Firma przekazała darowiznę w postaci urządzeń do ochrony budynku spółdzielni.)

 

INBUD Łódź, ul. Poznańska 8/10. Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe  „INBUD” Sp. z o. o. istnieje już od ponad 20 lat. Firma rozpoczęła działalność w 1988 roku zatrudniając wówczas tylko 4 pracowników. Obecnie należy do niewielu średnich firm budowlanych regionu łódzkiego. Zatrudnia wykwalifikowaną i świetnie zorganizowaną kadrę budowlaną. Na dzień dzisiejszy PPU „INBUD” Sp. z o. o. zajmuje się generalnym wykonawstwem kompletnych obiektów przemysłowych ze specjalizacją w farmacji i przemyśle spożywczym. Przedsiębiorstwo zajmuje się głównie wykonawstwem robót żelbetowych, murowych, hal stalowych oraz instalacyjnych w obiektach dużej logistyki.

(Firma dokonała szeregu prac budowlanych w siedzibie „Szansy”.)

 

Arefa Ardis Dezysekcja i Deratyzacja Łódź, ul. Olimpijska 7/317. Firma Arefa Ardis zajmuje się zwalczaniem szkodników sanitarnych i magazynowych. Od początku zajmuje się wyłącznie stosowaniem metody „ratproof” a więc zupełnej likwidacji gryzoni bez stosowania trucizn, udzielając rocznej gwarancji na czystość od szczurów.

(Firma przeprowadziła dezynfekcję całego budynku spółdzielni.)

 

Amer- Bud Konstantynów Łódzki, ul. Działkowa 5ADE. Amer- Bud jest zakładem remontowo budowlanym. Specjalizującym się w wykonawstwie dachów, rynien, elewacji oraz naprawie murów.

(Wybudowanie dachu tarasowego w spółdzielni.)

 

PHU Dytrych Łódź, ul. Kosynierów Gdyńskich 48/50. PHU Dytrych jest firmą zajmującą się sprzedażą hurtową niedrewnianych materiałów budowlanych; zakładaniem izolacji termicznych, dźwiękowych, wibracyjnych; tynkowaniem budynków i budowli.

(Sponsoring prac rozbiórkowo- budowlanych.)

 

Zakład Instalacji Elektrycznych i Usług Ogólnobudowlanych K & E Kujawiak Łódź, ul. Tuszyńska 9/12. Firma K & E Kujawiak zajmuje się zakładaniem instalacji elektrycznych oraz oferuje dla swoich klientów szeroki zakres usług ogólnobudowlanych.

(Sponsoring instalacji elektrycznej- odgrzmienie budynku spółdzielni.)

 

Firma Budowlana Świderski Bartosz i Piotr Łódź, ul. Rudzka 73 i ul. Kusocińskiego 4. Firma Świderski Bartosz i Piotr jest firmą rodzinną z wieloletnią tradycją. Działającą w branży budowlanej. Oferującą usługi ogólnobudowlane.

(Montaż urządzeń grzejnych w siedzibie „Szansy”.)

 

KolGrost Łódź, ul. Kolumny 329. Firma KolGrost jest firmą budowlaną prowadzącą swą działalność na terenie województwa łódzkiego. Zajmuje się produkcją i sprzedażą budowlanych materiałów izolacyjnych.

(Darowizna w postaci materiałów niezbędnych do ocieplenia budynku.)

 

Centrum Logistyki i Marketingu Łódź, ul. Lodowa 99. Centrum Logistyki i Marketingu oferuje swoim klientom szeroką gammę opakowań kartonowych oraz usługi z zakresu logistyki i magazynowania.

(Sponsoring części okien w piwnicy spółdzielni.)

 

LOZAMET Łódź, ul. Warecka 5. Łódzkie Zakłady Metalowe LOZAMET są najbardziej doświadczonym polskim producentem maszyn, urządzeń i mebli dla gastronomii współpracującym z branżą od 1951 roku. Pozycję lidera na rynku przedsiębiorstwo osiągnęło dzięki stałemu doskonaleniu konstrukcji urządzeń, stosowaniu najlepszych materiałów, monitorowaniu procesu produkcyjnego pod kątem zapewnienia najwyższej jakości produktu finalnego. Szeroki asortyment wyrobów pozwala na wyposażenie każdej kuchni, niezależnie od jej wielkości; w barach, restauracjach, pizzeriach, stołówkach i innych obiektach gastronomicznych, w jednorodny i kompatybilny sprzęt najwyższej jakości.

(Rabatowa sprzedaż urządzeń do wyposażenia kuchni w spółdzielni socjalnej.)

 

Business Centre Club Łódź, ul. Gdańska 77a lok. 3. Business Centre Club istnieje od 1991r. Jest prestiżowym Klubem przedsiębiorców i największą w kraju organizacją indywidualnych pracodawców. Do BCC należy 2500 członków (osób i firm). Członkowie BCC, reprezentujący blisko 250 miast, skupiają się w 24 lożach regionalnych na terenie całej Polski. Do BCC należą przedstawiciele wszystkich branż, międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne, najwięksi polscy producenci, uczelnie wyższe, koncerny wydawnicze i znane kancelarie prawne. Członkowie BCC akceptują Statut organizacji zobowiązujący ich do reprezentowania wysokich norm etycznych, przestrzegania zasad kodeksu kupieckiego i działania zgodnie z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu.

(Piecza merytoryczna nad budową spółdzielni socjalnej „Szansa” oraz prywatny sponsoring.)

 

 

 

F